Ten Sing

Ten Sing je hudební aktivita pro mládež ve věku 12 až 19 let. Ale i starší nám zůstávají! Jedná se o pěvecký sbor s kapelou zaměřený na moderní hudbu. Přidat se může každý nezávisle nehledě na to, jestli si myslí, že umí nebo neumí zpívat. Zpívat mohou všichni! Také to není vše jen o muzice, ale také o kamarádství, legraci. Do tensingu patří také rozhovory i zamyšlení.

Scházíme se v Pelhřimově v Růžové ulici každý čtvrtek od 15:30. V době vládních omezení zkoušíme online pomocí aplikace discord.

V České republice funguje více tensingových skupin, konají se pak také celorepublikové akce, které jsou příležitost potkat se s mladými z různých míst.

1

2

3

4

5

6

 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

24.11.2020

Krabice od bot

Další ročník sbírky Krabice od bot začíná!
Letos budeme v YMCA Pelhřimov nadělovat dárečky k Vánocům pro rodiny v hmotné nouzi z Pelhřimovska, pro děti v dětském domově v Senožatech a pro charitní terénní program Sovy a Klubíčko v Jihlavě.
Ozvěte se prosím na email kualka@seznam.cz, napíšeme Vám seznam konkrétních dětí a jejich přání, napsat můžete i v případě, že víte o rodině, která by tuto pomoc potřebovala.

Najdete nás v seznamu sběrných míst zde, kde lze krabice i rezervovat:
https://www.krabiceodbot.cz/sberne.../25/ymca-pelhrimov-z-s/"krabice"

21.11.2020

Mimořádná situace

Mimořádná situace epidemie koronavaru nás nutí pozastavit většinu běžných aktivit. Online však pokračuje Ten Sing Pelhřimov, připravuje se také YMCA klubovna v Nové Cerekvi. A těšíme se, že vás, až kritická situace pomine, budeme moci opět vidět!

Zobrazit všechny aktuality