Aktuality

Zlatá horečka!

02.06.2021 , Datum akce: 19.06.2021, rubrika: Aktuality

 

YMCA slaví pohybem

25.05.2021 , Datum akce: 06.06.2021, rubrika: Aktuality

Zveme Vás na akci YMCA slaví pohybem! Oslavte s námi výročí 100 let od založení YMCA v Československu. Zasportujte si, přijďte se podívat do otevřených kluboven a dozvědět se něco o aktivitách YMCA Pelhřimov!Ujdeš!?!?

 

Krabice od bot

24.11.2020 , rubrika: Aktuality

Další ročník sbírky Krabice od bot začíná!
Letos budeme v YMCA Pelhřimov nadělovat dárečky k Vánocům pro rodiny v hmotné nouzi z Pelhřimovska, pro děti v dětském domově v Senožatech a pro charitní terénní program Sovy a Klubíčko v Jihlavě.
Ozvěte se prosím na email kualka@seznam.cz, napíšeme Vám seznam konkrétních dětí a jejich přání, napsat můžete i v případě, že víte o rodině, která by tuto pomoc potřebovala.

Najdete nás v seznamu sběrných míst zde, kde lze krabice i rezervovat:
https://www.krabiceodbot.cz/sberne.../25/ymca-pelhrimov-z-s/krabice

 

Mimořádná situace

21.11.2020 , rubrika: Aktuality

Mimořádná situace epidemie koronavaru nás nutí pozastavit většinu běžných aktivit. Online však pokračuje Ten Sing Pelhřimov, připravuje se také YMCA klubovna v Nové Cerekvi. A těšíme se, že vás, až kritická situace pomine, budeme moci opět vidět!

 

Vítejte na našem webu

30.10.2020 , rubrika: Aktuality

Vítejte na našem webu

Právě spouštíme náš web!

Najdete na něm vše o naší oraganizaci, nabídku aktivit, novinky, fotky z proběhlých akcí... zkrátka vše, co na takovém webu obvykle bývá... :-)

 

Nalezeno článků: 5, zobrazeno: 1-5
[1]

Řekli o YMCA...

Řekli o YMCA...

„YMCA nás tehdy velmi kultivovala, brali nás téměř jako dospělé. Řekl bych, že se na nás nakládalo víc než v jiných organizacích a že mi to velmi vyhovovalo…, já jsem byl ohromně šťastnej."

(Jiří Černý, hudební kritik a publicista)